Nabídka volných míst

Zrušit filtr
Zobrazuje se z 7 příležitostí
 • Služební poměr

  Ředitel/ka odboru strategií a analýz regionální politiky a politiky bydlení – 2. kolo

  Termín pro podání žádosti:29. 06. 2022 - 12. 07. 2022

  Ředitel/ka odboru strategií a analýz regionální politiky a politiky bydlení – 2. kolo Co nabízíme: Zajímavou a multidisciplinární činnost v útvaru v přímé podřízenosti ministra pro místní rozvoj, kde se tvoří strategie a analýzy regionální politiky a politiky bydlení státu, řízení 6 oddělení s celkem 55 zaměstnanci, možnost podílet se na projektech podpory rozvoje venkova, měst nebo strukturálně postižených regionů, vytváření legislativních a koncepčních podmínek pro zajištění dostupného bydlení, spolupráci s partnery ve státní správě i soukromém sektoru v ČR i v zahraničí. Odměňování v 15. platové třídě (tarifní plat od 36.200 Kč do 53.650 Kč podle délky Vaší praxe), příplatek za vedení (17.000 Kč) a osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu, způsobilost mít přístup k utajovaným informacím stupně utajení „Důvěrné“ (o prověrku lze požádat dodatečně) a znalost anglického jazyka odpovídající alespoň 1. úrovni (stupni). Na služebním místě budete vykonávat službu v oborech 38. Společné evropské politiky podpory a pomoci, evropské strukturální, investiční a obdobné fondy, 39. Regionální rozvoj, 41. Bydlení, územní plánování a stavební řád.

 • Pracovní poměr Na dobu určitou

  Asistent/ka náměstka pro řízení sekce evropských a národních programů

  Termín pro podání žádosti:27. 06. 2022 - 15. 07. 2022

  Co nabízíme: Rozmanitou administrativní práci v souvislosti s vedením sekretariátu náměstka pro řízení sekce evropských a národních programů. Odměňování v 11. platové třídě (tarifní plat od 22 980 Kč do 33 790 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe), osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu (možno i vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitou). Bližší informace jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Předpokládaný nástup ihned nebo dohodou.

 • Služební poměr Na dobu neurčitou

  Vrchní ministerský rada v oddělení Národního plánu obnovy

  Termín pro podání žádosti:23. 06. 2022 - 08. 07. 2022

  Co nabízíme: Zajímavou a pestrou činnost v oblasti poskytování dotací, zejména věcné, metodické a administrativní zpracování výzev k podávání žádostí o dotace a administrace dotací Národního plánu obnovy. Odměňování ve 14. platové třídě (tarifní plat od 31.670 Kč do 46.840 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe), osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu. Na služebním místě budete vykonávat službu v oboru 39. Regionální rozvoj. Bližší informace jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Předpokládaný nástup v září 2022.

 • Pracovní poměr Na dobu určitou

  IT specialista/ka - správce/kyně serverů, projektant/ka

  Termín pro podání žádosti:21. 06. 2022 - 07. 07. 2022

  Co nabízíme: Zajímavou a pestrou činnost v oblasti informačních a komunikačních technologií, technické podpory IT na úrovni serverů a datových sítí, administrace operačních systémů, aplikací a softwaru. Odměňování ve 13. platové třídě (tarifní plat od 26 730 Kč do 39 420 Kč podle délky Vaší praxe) a osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity (mmr.cz): https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu (možnost i středního vzdělání), základy Aj a 2 roky praxe - bližší informace jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Předpokládaný nástup v srpnu 2022.

 • Pracovní poměr Na dobu určitou

  Referent/ka v oddělení územně a stavebně správním IV, odbor územně a stavebně správní

  Termín pro podání žádosti:16. 06. 2022 - 15. 07. 2022

  Co nabízíme: Možnost zapojit se tvorby nového stavebního zákona a souvisejících předpisů. Rozmanitou práci oblasti stavebních předpisů, územního rozhodování a správního řízení. Odměňování ve 13. platové třídě (tarifní plat od 27 980 Kč do 41 290 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe) a osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity (mmr.cz): https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu se stavebním, architektonickým nebo právním zaměřením. Výkon služby v oboru 41. Bydlení, územní plánování a stavební řád. Bližší informace jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Předpokládaný nástup v srpnu 2022.

 • Pracovní poměr Na dobu určitou

  Referent/ka vládní agendy, oddělení vládní a parlamentní agendy

  Termín pro podání žádosti:16. 06. 2022 - 15. 07. 2022

  Co nabízíme: Rozmanitou a pestrou činnost v oblasti vládní a parlamentní agendy ministra. Odměňování ve 12. platové třídě (tarifní plat od 25 130 Kč do 37 030 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe) a osobní příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity (mmr.cz): https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu. Bližší informace jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Předpokládaný nástup v srpnu 2022.

 • Pracovní poměr Na dobu určitou

  Referent/-ka v oddělení služebních a pracovněprávních vztahů, odbor personální

  Termín pro podání žádosti:15. 06. 2022 - 15. 07. 2022

Další příležitosti

©2022 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena