Příležitosti pro region 2019, Hradec Králové

Typ akce: Konference
Termín konání: 10. 10. 2019 9:00 - 16:00 Přidat do svého kalendáře
Adresa místa konání: Hotel Tereziánský dvůr, Hradec Králové

Již 6. ročník konference Příležitosti pro region, kde se dozvíte například, co nového čeká naše obce po roce 2020.

Na konferenci vystoupí řada významných odborníků národní úrovně a zástupců veřejné správy a samosprávy. Dozvíte se, kam se ubírá strategie podpory rozvoje regionu ze strany Královéhradeckého kraje, a jaké jsou jím připravované dotační tituly. Seznámíte se Strategií rozvoje Královéhradeckého kraje po roce 2020.

Zástupci Ministerstva pro místní rozvoj ČR představí dosud známe skutečnosti o připravovaném Integrovaném regionálním operačním programu II. Dozvíte se, co nového nabídne program přeshraniční spolupráce Česko-Polsko. Seznámíte se možnostmi pomoci rozvoji obcí ze strany CzechInvestu.

Regionální stálá konference představí, ve spolupráci s MMR, další plány na svou činnost, v rámci pomoci regionu. Dozvíte se, jaké služby budou moci využívat obce v Královéhradeckém kraji. Zajímavá přednáška bude věnována tématu Jak probudit vnitřní síly regionu/venkova, co pomůže našim obcím. Na akci Vás tímto srdečně zveme!

Konferenci pořádá Královéhradecký kraj ve spolupráci se sekretariátem Regionální stálé konference Královéhradeckého kraje a Centrem investic, rozvoje a inovací.

Více informací na www.chytryregion.cz/konference#

Pro registraci na akci pokračujte externím registračním odkazem: zde

©2020 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena