Vítáme Vás na stránkách Ministerstva pro místní rozvoj

Tiskové zprávy, reakce, aktuality

27.03.2015: V pondělí 30. března přijme ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová evropskou komisařku Corinu Cretu, která bude v České republice na pracovní návštěvě.

27.03.2015: Na Pražském hradě se dnes konala konference s názvem „Dialog mezi českou vládou a japonskými firmami“. Se zástupci japonských byznysmenů a investorů diskutovala i náměstkyně ministryně Olga Letáčková.

27.03.2015: Hlavním cílem druhého jednání Národní stálé konference, které právě probíhá ve Slovanském domě na Praze 1, je diskuse nad aktuálním nastavením řízení a realizace územní dimenze evropských fondů, které má Česká ...

26.03.2015: Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová dnes navštívila projekt „Vzorová obnova Národní kulturní památky Klášter premonstrátů Teplá“. Jedná se o další z řady podařených investic z evropských i národních dotací ...

26.03.2015: Ministerstvo pro místní rozvoj dnes pořádalo v pořadí již třetí seminář v rámci projektu s názvem Vzdělávání stavebních úředníků. Tento projekt je spolufinancován z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

26.03.2015: Ministerstvo pro místní rozvoj se ohrazuje proti tvrzení uvedeném v článku Bohumila Pečinky, že by odložení zahájení systému Národního elektronického nástroje (NEN) bylo úmyslným jednáním ministryně Šlechtové.

23.03.2015: Dnes proběhlo slavnostní otevření zrekonstruované části Hospitalu Kuks. Projekt KUKS – GRANÁTOVÉ JABLKO byl realizován v rámci Integrovaného operačního programu.

20.03.2015: Mediální reakce na spekulativní zprávu ihned.cz „Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (ANO) odkládá důležité rozhodnutí, jak budou úřady i soukromníci zadávat veřejné zakázky“, změněnou na „Šlechtová váhá se ...

20.03.2015: Na Ministerstvu pro místní rozvoj se dnes sešla Pracovní skupina poslanců a senátorů k novele stavebního zákona. Zájem o zjednodušení stavební legislativy je patrný.

19.03.2015: Senát dnes přijal pozměňovací návrhy k novele zákona o službách. Návrh se vrací k projednání a schválení do Poslanecké sněmovny České republiky.