Jste zde: Úvodní strana > Ministerstvo pro místní rozvoj > Ministerstvo > Žádost o záštitu

Žádost o záštitu

Udělením záštity vyjadřuje Ministerstvo pro místní rozvoj ČR (MMR) v čele s ministryní Klárou Dostálovou morální podporu určité akci. O přidělení rozhoduje paní ministryně a ministerstvu z udělení záštity nevyplývají žádné finanční ani materiální závazky. Událost, které byla záštita udělena, nesmí poškodit jméno ministerstva či paní ministryně. Záštitu lze převzít pouze nad akcemi, které jsou časově omezeny a jejichž datum a místo konání byly potvrzeny. Záštita, která tematicky spadá pod priority MMR, může být udělena např. konferencím, diskusím, seminářům, soutěžím atd., a je platná pouze po dobu trvání akce.
JAK PODAT ŽÁDOST:
O záštitu může zažádat libovolný subjekt prostřednictvím níže uvedeného formuláře či zasláním na adresu:

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Staroměstské náměstí 6
110 15 Praha 1

FORMULÁŘ:
Po odeslání formuláře Vám bude automaticky zaslán email s vyplněným formulářem. Upozorňujeme, že v případě velké velikosti Vámi přiloženého soboru, může nastat problém v doručení žádosti.  

Vaše žádost bude posouzena odbornými útvary, které ji dále doporučí ke zvážení ministryni, která o převzetí či odmítnutí záštity rozhodne.  O výsledku posouzení budete vyrozuměni dopisem.Účast zástupce MMR ČR:

Opište text z obrázku: