Jste zde: Úvodní strana > ... > Ministerstvo pro místní rozvoj > Ministerstvo > Pro média > Tiskové zprávy > 2017 > Ministerstvo pro místní rozvoj podporuje ...

Ministerstvo pro místní rozvoj podporuje Život dětem

08.12.2017: Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) vyjádřilo podporu nadaci Život dětem. Neziskové organizaci Život dětem, která pomáhá rodinám s vážně nemocnými dětmi, MMR poskytlo pro dobročinnou akci moderní konferenční prostory – Akademii veřejného investování. Zde bude pro zítřejší den zřízeno dočasné call centrum.
V sobotu 9. prosince bude po celý den probíhat na Staroměstském náměstí v Praze benefiční koncert Rádio srdcem pro Život dětem. Pořadatel Nezisková organizace Život dětem proto potřebuje kvalitní prostory pro velké call centrum. Tam budou zpěváci a moderátoři dvou partnerských rozhlasových stanic a jejich posluchači jim budou telefonovat a sdělovat částky, které chtějí dětem zaslat na sbírkový účet. Díky solidaritě našich spoluobčanů se tak dostane pomoc tam, kde je jí opravdu třeba. Nemocné děti nesmí zůstat bez povšimnutí.

MMR, které má hlavní budovu přímo na Staroměstském náměstí, proto zdarma poskytlo moderní konferenční prostory včetně potřebného zázemí až pro 200 lidí.

Tradiční nezisková organizace Život dětem, o.p.s. pomáhá rodinám s vážně nemocnými dětmi už 18 let. Posláním této obecně prospěšné společnosti je pomoc nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé České republiky, které se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc a podporu svého okolí. Více na webu: http://www.zivotdetem.cz.    


Kontakt pro média:
Veronika Vároši
Ředitelka odboru komunikace MMR
E-mail: veronika.varosi@mmr.cz