Jste zde: Úvodní strana > ... > Ministerstvo pro místní rozvoj > Ministerstvo > Pro média > Tiskové zprávy > 2017 > Letní fotografická soutěž MMR nově na ...

Letní fotografická soutěž MMR nově na Facebooku

29.06.2017: Ministerstvo pro místní rozvoj zahájí v pondělí 3. 7. 2017 již sedmý ročník úspěšné fotografické soutěže „Vyfoť projekt“. Zapojte se i vy a vyhrajte některou z hlavních cen. Získat můžete například poukaz na nákup elektroniky nebo mobilní telefon.
Úkol je jednoduchý – vyfotit projekt, který vznikl díky podpoře evropských fondů, a fotografii nahrát do komentáře na Facebooku Soutěžte s fondy    . Hlavní kategorie jsou dvě – „Nejkrásnější fotografie projektu“ a „Před a po“. První cenu v hlavní kategorii udělí odborná porota po ukončení soutěže. O vítězi v kategorii „Nejlépe hodnocené fotografie Facebooku“ rozhodnou samotní návštěvníci facebookového profilu.
 
Naprostá většina z více než 70 000 projektů je pro Českou republiku a společnost přínosem. Stačí se rozhlédnout ve své obci či městě, jak přímo vám projekty podpořené z evropských fondů pomáhají, projekt vyfotit a uložit na Facebook,“ uvedla Olga Letáčková, náměstkyně pro řízení sekce koordinace evropských fondů a mezinárodních vztahů.
 
Hledáte podpořený projekt ve svém okolí? Pro inspiraci můžete využít vyhledávání v on-line Mapě projektů    . V minulých ročnících byly nejhezčí fotografie použity i při tvorbě oficiálních publikací a výstupů ministerstva. Pravidla a podrobné informace o soutěži naleznete na webových stránkách www.dotaceEU.cz/vyfotprojekt.Kontakty pro média:
Veronika Vároši
Ředitelka odboru komunikace MMR
E-mail: veronika.varosi@mmr.cz