Jste zde: Úvodní strana > ... > Ministerstvo pro místní rozvoj > Ministerstvo > Pro média > Tiskové zprávy > 2017 > Již zítra proběhne na MMR Den otevřených ...

Již zítra proběhne na MMR Den otevřených dveří

21.04.2017: Chcete se dozvědět více o Ministerstvu pro místní rozvoj, o jeho poslání nebo poznat pozoruhodné prostory hlavní budovy, která se nachází v historickém centru Prahy na Staroměstském náměstí? Navštivte Den otevřených dveří Ministerstva pro místní rozvoj ČR, který se koná u příležitosti 20 let jeho existence. Uvítá vás osobně ministryně Karla Šlechtová.
Den otevřených dveří na MMR ČR se koná v budově ministerstva na Staroměstském náměstí č. 6 v Praze, zítra 22. dubna, od 10 do 16 hodin. 

Co vše je pro vás připraveno:

V deset hodin dopoledne první návštěvníky přivítá ve foyer ministerstva a pozve dál ministryně Karla Šlechtová. Každý zájemce si bude moci prohlédnout prostory při komentovaných prohlídkách, které se budou konat každých 30 minut. Prohlídková trasa zahrne foyer budovy, jednací prostory ministerstva - velkou zasedací místnost, sekretariát a salonek ministryně a rekonstruované prostory Akademie veřejného investování, kde bude speciální zábavně naučný program.

Součástí prohlídky budou i výstavní panely se zajímavostmi z práce a historie ministerstva. V nově rekonstruovaných prostorách Akademie veřejného investování pak čeká návštěvníky nahlédnutí pod pokličku soutěže Vesnice roku, konkrétně ochutnávky českých a moravských krajových specialit či vystoupení tanečních a pěveckých skupin. Připraven je také rychlokurz první pomoci v podání členů Horské služby ČR.


Při vstupu do budovy bude nutné se prokázat průkazem totožnosti. 


 

Kategorie:

Články